A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jamajka - Diskuze

Původní dotaz

ubytovani na Jamajce

24.11.2010 11:20:03 | Ssinka neprihlasena
Ahoj... narazila jsem na letenky za super cenu, ale kdyz jsem se nejak poohlizela po ubytovani, tak moje oblibene servery selhali.. Nemate nejaky tip, kde hledat? Diky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jirka
01.03.2014 07:52 85.132.178.***
Měsíc na Jamajce  

Ahoj letos jsme cely leden strávili na Jamajce, letěli jsme s Bruselu s Jetairfly do Montega bay. Letenky pro dva dospělé a 6 leté dítě jsme pořídili za 1500 eur (zpáteční). Bydleli jsme v hotelu bethel court guest house montego bay, nejni to žád nej 5 hvězdičkovej hotel, ale cena 40 USD za noc za apartman s kuchyní je super. Steve majitel hotelu je velmi ochotny a ve všem nám vyhověl, dokonce jsme měli k dispozici i pračku. Hotel je trochu vzdálen od moře, ale celý den kolem hotelu jezdí taxiky, cesta s hotelu na pláž a spět 4USD. Od hotelu 200 metrů je supermarket na evropské úrovni, cena jídel a pití stejně drahá jako v ČR. Jíst jsme chodili do místních fast food, ceny jídla kolem 3USD a pivo 1USD.

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
21.02.2012 10:44 88.100.107.***
Re: Ahoj  

Ahoj Verco, chci se Te zeptat jestli neznas ceny ubytovani na jamajce bud v sokromi nebo na hotelu a nejake ceny jidlo piti benzin?? premyslim zda koupit jen letenku nebo all inclusiv vis.. budu rad za jakekoliv info. muj email je rr100@centrum.ćz a tlf 777216382 pa Ludek

KáčaB 24.07.2011 12:31
Re: Ahoj  

Ahoj Tome,
Jamajka určitě bezpečná je,ale vim,že jsme tam narazili na cestovatele co dorazili z Kingstonu a okradli je tam na ulici..takže jsme se Kingstonu víceméně vyhnuli. Ale asi nejhezčí je okolí Port Antonia..Ocho Rios je taky pěkný,ale je tam hrozně amerických turistů..jde o to jak moc klid hledáte..a určitě stojí za návštěvu Blue Mountains...

Tom
19.05.2011 08:32 193.84.186.***
Re: RE: Ahoj  

Ahoj,
reaguji na tvůj příspěvek ohledně Jamajky. Letos s přítelkyní plánujeme na Jamajcu naší dovolenou, ale nikde jsme nenašli nikoho kdo zde byl, aby nám dal případně nějaké reference... Zajímá nás asi bezpečnost, moře, pláže a výběr destinace... Prozatím naše cesty na dovolenou směřovali spíše do Asie (Thai, Bali) - je Jamajca ke srovnání?

Děkuji moc za cenné informace,
Tomáš

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
veronichka83 23.03.2011 08:52
RE: RE: RE: Ahoj  

ahoj,Na Jamajce jsem byla loni v unoru. My jsme meli all inclusive hotel.Ale jedly jsme i mimo. Zalezi, kde budes ubytovana. Pokud Montego Bay, Negril nebo Ocho Rios, tak budes v pohode. Jsou tam spousty malych obchudku a restauraci.cenove je to asi jako v cr. Ale v tech vedrech bych doporucila hotel aspon polopenzi. Co clovek usetri na jidle, to zase vrazi do piti. Jamajka je docela levna destinace, takze muzes sehnat dobrou cenu na all incusive. My jsme platily 730liber na 14 noci i s letenkou z Londyna.
Na informace o cenach a restauracich se koukni na tripadvisor.
pa :-)

Andrea R.
16.03.2011 15:01 88.102.143.***
RE: RE: Ahoj  

Ahoj, reagujem na Tvoj prispevok na strankach Orbionu. Zaujimalo by ma, ci si bola na Jamajke tohto roku, prip. v minulosti, ako pises.. Nevies mi povedat, ci sa tam oplati vziat hotel len s ranajkami? Kolko tam stoji prip. nejake jedlo a da sa niekde nakupit v okoli hotelu? Este sice nemam vybrany nejaky konkretny, ale len tak pre info :-)
Dakujem, Andrea

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
veronichka83 22.01.2011 08:26
RE: Ahoj  

nasla jsem 14 dni all inclusive i s letenkou za 730liber.byla jsem loni ve stejnem hotelu a bylo to tam super. kuknete na thomas cook.breezes trelawny byl hotel,ve kterem jsem zustala.vrele doporucuji. pokud mate nejake otazky,muzete psat na mail.:-)

• Anonym (3)
kukla42 14.12.2010 21:57
Xsakorov 10.12.2010 10:27
RE: ubytovani na Jamajce  

Zdravím,

na Jamajce jsem zatím nebyl.. Také sbírám informace. Nicméně hotely najdeš třeba zde
http://www.tripadvisor.com/Hotels-g147309-Jamaica-Hotels.html

Jinak jsem onehda viděl letenku na jamajku za 2 750kč ... ale byl to lastminute.

• Anonym (7)
Brujo 03.12.2010 12:09
Letenky  

Na Ltour.com mají teď akční letenky AirBerlin z Düsseldorfu do Montego Bay za 279E vč.popl. Odlet je 06.12.10,návrat 20.12.10.Dají se sehnat i levněji,chce to hlídat.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu