A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jamajka - Diskuze

Původní dotaz

Ostrovy- Karibiku

22.08.2011 17:51:49 | chocolate
chocolate
Zdravím všechny cestovatele, protože jsem spousty ostrovů v diskuzi vůbec nenašla a chystáme se do oblasti Karibiku rozhodla jsem se založit toho téma, abychom si tady mohli sdělovat své poznatky, tipy a dojmy. My se konkrétně chystáme na Bahamy, Jamaiku, Kajmanské a Mexico , tak kdyby měl někdo nějaké tipy co a jak na těchto ostovech tedy co vidět kam se podívat budu ráda, samozřejmě, ale můžete vpisovat info i o jiných Karibských ostrovech ráda si přečtu o krásách ostrovů této oblasti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-dana- 02.11.2011 19:42
Re: Ostrovy- Karibiku  

ahoj, ja som bola (uz pred viac rokmi) na ostrove guadeloupe a iny rok zase v mexicu, zakazdym koncom januara/zaciatkom februara. vtedy nie je dazdive obdobie, ale kratko prsat moze aj tak. je samozrejme teplo, slnecno alebo moze byt aj pod mrakom. akurat na kupanie alebo kratke tury, cestovanie. my sa chystame koncom januara na martinique - planujem skor oddychovu dovolenku, cestovat len po ostrove, ziadny "island hopping" (v poslednej dobe sme mali dost akcnych ciest)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
02.11.2011 12:46 178.216.83.***
Re: Ostrovy- Karibiku  

Ahoj všem, také se chystáme jet do oblasti Karibiku. Jedeme v lednu, tak jsem se chtěla zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s tímto měsícem v tropech. Chystáme se na Jamajku, Kajmany a Mexiko-Cozumel. Díky za příspěvky :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
chocolate 22.08.2011 17:51
Ostrovy- Karibiku  

Zdravím všechny cestovatele, protože jsem spousty ostrovů v diskuzi vůbec nenašla a chystáme se do oblasti Karibiku rozhodla jsem se založit toho téma, abychom si tady mohli sdělovat své poznatky, tipy a dojmy. My se konkrétně chystáme na Bahamy, Jamaiku, Kajmanské a Mexico , tak kdyby měl někdo nějaké tipy co a jak na těchto ostovech tedy co vidět kam se podívat budu ráda, samozřejmě, ale můžete vpisovat info i o jiných Karibských ostrovech ráda si přečtu o krásách ostrovů této oblasti.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu