A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jamajka - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se chce jet ohrat na jamajku?? :)

04.02.2012 11:36:16 | Lusilless
Lusilless
Ahojte,

chtela bych si zajet na prelomu unora/brezna za slunickem na jamajku. Jsem zvykla cestovat sama, ale to, co slysim o kriminalite na jamajce ve me budi docela respekt. Takze kdybyste se nekdo chtel pridat, treba i jen na par prvnich dnu, budu rada.

Pocitam tam jet na 2 tydny, letenky z londyna jsou momentalne okolo 12 tisic zpatecni. Mam tam kontakt na skvelou rastafarianskou komunitu mimo turisticke obasti.

Jestli jste tam kdokoli byl a mate nejake rady, budu vdecna.

Sunshine :)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
13.02.2014 12:25 213.194.218.***
Re: Kdo se chce jet ohrat na jamajku?? :)  

Ahoj,
přemýšlím, že bych se letos vydala po vlastní ose na Jamajku, za jakékoli info budu ráda, kde sehnat nejlevnější letenky, kde nejlépe na Jamajce bydlet, co navštívit.
Děkuji předem
Jana

Irca
11.04.2012 19:36 86.171.43.***
Re: Kdo se chce jet ohrat na jamajku?? :)  

Ahojky 8-) ja letim na Jamajku 5 cervna na 2 tydny z Londyna..kdyy a kam jedes ty? ja tam byla loni v cervnu a naprosto si tu zemi zamillovala neni se ceho bat.skoda ze jsem na tebe nenarazila driv asi poletis drive nez ja :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Lusilless 04.02.2012 11:36
Kdo se chce jet ohrat na jamajku?? :)  

Ahojte,

chtela bych si zajet na prelomu unora/brezna za slunickem na jamajku. Jsem zvykla cestovat sama, ale to, co slysim o kriminalite na jamajce ve me budi docela respekt. Takze kdybyste se nekdo chtel pridat, treba i jen na par prvnich dnu, budu rada.

Pocitam tam jet na 2 tydny, letenky z londyna jsou momentalne okolo 12 tisic zpatecni. Mam tam kontakt na skvelou rastafarianskou komunitu mimo turisticke obasti.

Jestli jste tam kdokoli byl a mate nejake rady, budu vdecna.

Sunshine :)

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu