A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jamajka - Diskuze

Původní dotaz

kde jist?

25.01.2008 18:48:11 | LenkaS
ahoj, nevite, jestli hrozi na Jamajce "strevni problemy"? jsem nekde cetla, ze je lepsi se levnym restauracim radsi vyhnout.. Nerada bych tam celou dobu preosedela na WC..:)diky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
veronichka83 15.10.2010 20:53
RE: Jidlo na Jamajce  

jo jo,jidlo na jamajce je uzasne.

je to jedno
20.03.2010 17:17 217.117.218.***
jídlo  

Ahojky, střevní potíže nehrozí, ale samozřejmě trochu obezřetnosti neuškodí. Strávila jsem tam necelé 3měsíce, bez jediného zdravotního problému. Jamajka je v tomto opravdu super...

• Anonym (2)
Hanané 03.01.2010 13:38
Jidlo na Jamajce  

Jídlo i pití včetně vody je zcela bez problémů. Obyčejné hospody a jídelny pro místní, i stánky podle silnice, jsou fajn. Porce velké a jídlo vynikající. jerk chicken je pochoutka! Objednáš si prostě druh masa, který chceš /chicken, beef, pork, goat, fish/ a k tomu rýže, yam, fazole, kus banánu ve vynikající pikantní omáčce. Jako fast food zkus patsies - plněné pirožky. Hanané /www.hanane.cz/

Petra Vcelka 02.01.2009 22:20
Jidlo a piti na Jamajce  

Ahoj Leni, Jamajka neni Egypt, a to je fakt. Nejen, ze jsme tam jedli ryby primo od rybaru a kure tzv. Jerk Chicken, tak jsme pili i vodu primo z vodovou. Maji ji tam filtrovanou a docela silne chlorovanou. Byli jsme tam ted v prosinci 2008 a celych 14 dni jsme zadne strevni problemy nemeli.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kasenka
19.11.2008 15:40 195.113.207.***
Občerstvení  

Ahoj. Na Jamajce jsem ochutnala dokonce originál rybu "z grilu" od "domorodců" a střevní potíže jsem neměla. Řekla bych, že o ceně to není..

LenkaS
25.01.2008 18:48 212.71.129.***
kde jist?  

ahoj, nevite, jestli hrozi na Jamajce "strevni problemy"? jsem nekde cetla, ze je lepsi se levnym restauracim radsi vyhnout.. Nerada bych tam celou dobu preosedela na WC..:)diky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu