A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jamajka - Diskuze

Původní dotaz

Jamajka hotel ROYAL DECAMERON MONTEGO BEACH

27.08.2014 12:31:32 | kostička1
kostička1
Dobrý den, plánujeme dovolenou, manžel by rád Jamajku. Rádi bychom letěli březen, duben 2015. Z našich cestovek v pro mě dostupné cenové relaci toho moc není, Exim nabízí hotel ROYAL DECAMERON MONTEGO BEACH, někde se uvádí 4* a někde 3+. Recenze jsou poměrně příznivé, jediné co se mi nezdá je celkem malinká pláž - byl někdo v tomto hotelu, nebo někde poblíž? Já bych ráda do " Karibiku" ale tohle mi moc karibské nepřijde... hotel ve mestě... Budu ráda za všechny postřehy a děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kostička1 22.04.2015 14:07
Re:  

Díky všem za informace. Rybičky v moři - jo Egypt, jenže momentálně mě tam nikdo nedostane, tak nezbývá než vzpomínat... ale aspoň, že se něco dá vidět - uvidíme, kde nakonec skončíme, další dovolená bude až za rok :'( , Jamajka je zatím na prvním místě na seznamu, záleží kam se posunou ceny.
Přeji hezký den.

tozpembe 21.04.2015 13:45

Moře na Jamajce je opravdu krásné a kdybych se chtěla opět vrátit,tak určitě do Negrilu s 10 km (Seven Mile Beach) bílou pláži.Po pláži se dá procházet vpravo nebo vlevo ať je člověk ubytovaný v hotelu nebo penzionu.Na pláži se nachází spousta barů a restaurací,kde témeř každý večer probíhají hudební vystoupení.
Výlety jsme si kupovali jedině od místních za levnější ceny.Suvenýry se dají koupit v obchůdcích na pláži nebo ve 2 nákupních centech Time Square a Sunshine Plaza v centru Negrilu.
Za návštěvu stojí vyhlášený bar Ricks Cafe,kde je možné pozorovat nádherný západ slunce,kterým je známý Negril.Let do Montego bay trval asi 18h,letí se přes Sal a Porlamar (Isla Margarita),ale dá se vydržet,zpáteční let přes kanadský Gander byl o hodně kratší :-)

• Anonym (1)
deiwith 21.04.2015 09:37

Ano přiletěli jsme 3.4.,opravdu moře nechá chybu - to byl důvod proč jsme se vrátili. Čistota moře je neskutečná:-)Šnorchl sebou - je pravda,že Egypt to není.

Hanďa 21.04.2015 07:37
Re:  

Kosticko, snorchl urcite s sebou, u plaze jsou mista s koralem a podle nasich spolucestujicich tam je i docela zivo :-) sice to neni jako v Egypte,ale je to moc hezke. Musim priznat, ze more melo kazdou chvili jiny odstin zelene, bylo proste fascinujici :-) doufam, ze se za rok vratime :-) s Travelem je to sice zahul,ale ty mezipristani byly aspon malinko osvezujici a clovek se i protahl. Kazdopadne jsme natrefili na skvelou posadku a let byl super. Preji krasnou dovcu, at jiz bude kdekoliv :-)

kostička1 20.04.2015 21:13
Re:  

Hanďa a deiwith - díky moc za info, jsou to potěšující zprávy.
Hanďo - díky moc za fotečky, slintám tu u obrazovky ;-) Barva moře je nádherná, to se přiznám v Panamě tak hezké nebylo - no nemůžu mít všechno,že?
A koukám že i nějaké rybičky plavali v moři - takže šnorchl s sebou?
Jen nevím, jestli to dáme s Travelem, zas tak velký masochista nejsem :-D :-D :-D
Ještě jedno díky a hezký večer.

deiwith 20.04.2015 14:49

mušky to byl překlep.Když chtěl člověk opustit areál hotelu,musel se nahlásit na vrátnici číslo pokoje a počet osob.Na ulicích pořád k vidění policajti.Cítili jsme se v bezpečí:-)

Hanďa 20.04.2015 14:42
Re:  

Musim jen souhlasit s deiwithem, na pokoji jsme nemeli vubec nic, ani komara. Kazdy vecer po desate hodiny prochazel parcikem chlapik a strikal asi nejaky repelent na travu a vchod do pokoju. Byly jsme s kamaradkou asi ctyrikrat za pobyt vecer ve meste a vzdy vse v pohode, na cca kazdych sto metrech je turisticka policie, mistni obyvatele jsou usmevavy, zvou na prohlidku do svych obchodu,ale pokud podekujete a odmitnete, podekuji i oni a netahaji vas nikam. Rekla bych, ze se to neda srovnat s tunisem nebo Egyptem kde byli nekdy az prilis doterni.

• Anonym (1)
Hanďa 20.04.2015 14:33
Re:  

deiwith - pokud jste prijeli 3.4., tak jsme na letisti jen vymenili letadlo :-)

Hanďa 20.04.2015 14:30
Re: Jamajka hotel ROYAL DECAMERON MONTEGO BEACH  

Ahoj kosticko, fotecky jsou na Co se tyka letiste - je hezkym odreagovanim koukat na pristavajici letadla, hluk je trosku slyset pokud fouka primo od letiste,ale neni to nic, co by rusilo krasny dojem na plazi. Vecer chvili sviti ranvej v mori a ceka na opozdilce,ale vetsinu dni po sedme prestali litat kompletne, jen asi dvakrat se stalo, ze pristalo letadlo jeste kolem osme vecer. Na spani absolutni klid, az moc na mne :-) Z plaze jsme puvodne taky meli obavy,ale velmi nas prekvapila velikost, plny hotel a vazne prazdne lehatka - uvidis i na fotkach. Pokoje jsou vsechny s vyhledem na more, hlavni budova ma celkem ctyri patra, my jsme byly ubytovani v mensim jednopatrovem bloku - pokoj c.10, kazdy den uklizeno,vymenene rucniky i povleceni - fotky s vyhledem "z postele" jsou taky v albumu :-) Leteli jsme s Eximem, cesta tam byla narocna,meli jsme mezipristani na Salu a nasledne na Isla Margarite, kde jsme trceli dve hodiny na rozpalene plose letiste - hledali drogy. Zpatky pres Kanadu a to jsme byli za 12 hodin od startu v Praze.Dala jsem sem i recenzi hotelu,ale kdyby te cokoli zajimalo, klidne napis na hanka.ruzickova@volny.cz." rel="nofollow" target="_blank">http://handulabandula.rajce.idnes.cz/ :-) Co se tyka letiste - je hezkym odreagovanim koukat na pristavajici letadla, hluk je trosku slyset pokud fouka primo od letiste,ale neni to nic, co by rusilo krasny dojem na plazi. Vecer chvili sviti ranvej v mori a ceka na opozdilce,ale vetsinu dni po sedme prestali litat kompletne, jen asi dvakrat se stalo, ze pristalo letadlo jeste kolem osme vecer. Na spani absolutni klid, az moc na mne :-) Z plaze jsme puvodne taky meli obavy,ale velmi nas prekvapila velikost, plny hotel a vazne prazdne lehatka - uvidis i na fotkach. Pokoje jsou vsechny s vyhledem na more, hlavni budova ma celkem ctyri patra, my jsme byly ubytovani v mensim jednopatrovem bloku - pokoj c.10, kazdy den uklizeno,vymenene rucniky i povleceni - fotky s vyhledem "z postele" jsou taky v albumu :-) Leteli jsme s Eximem, cesta tam byla narocna,meli jsme mezipristani na Salu a nasledne na Isla Margarite, kde jsme trceli dve hodiny na rozpalene plose letiste - hledali drogy. Zpatky pres Kanadu a to jsme byli za 12 hodin od startu v Praze.Dala jsem sem i recenzi hotelu,ale kdyby te cokoli zajimalo, klidne napis na hanka.ruzickova@volny.cz.

kostička1 20.04.2015 13:42
Re:  

Teda doufám, že jste se upsal - nedovedu si představit myšky co štípou :-D Jestli na Jamajku poletíme, alespoň využiji zásobu repelentů nakoupených do Panamy...
Ještěrky mi nevadí, ty jsou užitečné, přežiji i pavouky ale šváby ne...
A ještě mě napadlo, co bezpečnost? V Panamě např. po pláži jezdil policista na čtyřkolce, v hotelu byli kamery a hlídači kontrovali v noci, jestli jsou zamčené dveře od pokojů, u přízemních i okénka od koupelen a přes den mě ze začátku vyděsilo, když stál na terase cizí chlap - a on to hlídač a kontroloval, jestli jsou zavřené balkonové dveře... Co tak pročítám recenze, řekla bych, že společnost má nastavené standarty, které dodržuje všude...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu