A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Jamajka - Diskuze

Původní dotaz

hledám spolucestovatele

13.05.2008 08:51:25 | KáčaB
KáčaB
Ahoj,
obracím se na vás s dotazem,zda-li by někdo neměl zájem letět v únoru 09 na Jamajku na 1měsíc.Kamarádka co měla letět se mnou selhala a já už mám zařízenou letenku a zařizuji další věci k tomu potřebné.Tak jestli se mezi vámi najde někdo,kd by chtěl zažít oslavy narozenin Boba Marleyho v Nine Mile,tak mi prosím dejte vědět na meil.
Díky předem moc
Káča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Honza
16.12.2014 17:29 90.183.224.***
CHILE  

začátkem března letím do CHile,nechce se někdo přidat( NP Patagonie)

Svatba na Jamaice
22.02.2010 04:58 24.64.107.***
Jamajka the best !!!  

Jamajku mohu doporucit vsem,kdo ma rad zivot okolo sebe,dobre jidlo,piti,tanec, zabavu,krasne plaze a prirodu a bajecni ldii okolo vcetne domorodcu,velmi pratelsti...Meli jsme tam z manzelem i svatbu a naprosta romantika,ktera se asi neda zazit jen tak na kazdem miste a okolo nas vsude bajeny servis,takze moc moc doporucuji!Montego bay,super mistecko:)

KáčaB 29.01.2010 15:02
RE: RE: RE: RE: RE: Jamajku nebrat :(  

to veronichka: tak to si to tam uzij..a pokud mozno,tak nezdrzuj se moc na Hip street,ted nevim jestli je to takhle presne..jdi vic do centra,kam uz nedolezou Amíci..a na nakupy suvenyru apod. doporucuji trziste,ktere je u autobusoveho nadrazi (za KFC)..usmlouvas tam vse za prijemne ceny:)..a bary jsou tam taky lepsi.. :-)

veronichka
28.01.2010 18:41 149.254.51.***
RE: RE: RE: RE: Jamajku nebrat :(  

ja jedu do Montego bay za 2 tydny a uz se nemuzu dockat. vloni jsme byli na Barbadose, tak ocekavam neco podobneho.tak se mejte moc pekne a napiste,jak jste se meli. pa

• Anonym (6)
  • Anonym (9)
moniqa
25.01.2010 22:54 212.158.136.***
RE: RE: RE: RE: Jamajku nebrat :(  

za měsíc letíme, celá rodina -negril,bohužel od němců,dá se tam sehnat česky mluvící průvodce na výlety? němšinu sice částečně ovládáme, angličtinu taky, ale holt česky je česky, díky

mrža
25.01.2010 19:04 86.49.25.***
RE: RE: RE: Jamajku nebrat :(  

přesně tak..za dva a půl týdne co jsme tam byli jsme se nesetkali s ničím jiným než s přátelským přístupem jamajčanů..vždy nám poradili, pomohli..ano i nás otravovali a zkoušeli z nás dostat peníze..je to chudá země a žije z nás turistů..ale to je normální všude a nesmíš se nechat..když se k nim chováš jako sobě rovnému tak budeš bez problému..vyhnuli jsme se Montegu,,toho jsme se báli ale třeba Kačka tam byla a v pohodě..pro mě to je ten nejlepší ostrov na světě..JAH RASTAFARA!!!!!!

Hanané 03.01.2010 13:34
RE: RE: Jamajku nebrat :(  

Ahoj! Jamajka není černobílá!!! Jezdím tam občas chodit po horách a buši, i jako průvodce. Mám tedy již dost zkušeností. Jasně, je tam velká kriminalita a vrozená nevraživost vůči bílým turistům, ale nedivím se jim. Když tam jezdí trotli s romantickými představami na jedné straně a na druhé straně trotli s předsudky, nelze nic jiného čekat.Pokud si Jamajčany umíte získat přirozeným a pohodovým chováním a hlavně přístupem k nim, jsou to nejbáječnější lidi pod sluncem a je s nimi úžasná legrace. Je fakt, že sólo cesta tam je jen pro otrlé a hodně zkušené cestovatele, kteří jsou dost dobrými psychology a pro jistotu zvládají "zmizet v džungli" v pravou chvíli. Pro nezušené to je sebevražda! Hanka /www.hanane.cz/

KáčaB 23.11.2009 12:46
RE: Jamajku nebrat :(  

tak to je mi líto..já takové zkušenosti neměla spíše naopak..ty lidi mě tam bavili nejvíc..byla jsem tam pár dnů nemocná a místní se o mě starali jak o vlastní,chodili mi do lékárny,pro jídlo a večer mě kontrolovali jestli jsem ok..takže asi si narazila někde,což se ti koneckonců může stát všude,ČR nevyjímaje...

• Anonym (3)
Luccc
07.11.2009 06:43 81.0.248.***
Jamajku nebrat :(  

Jamajka me silene zklamala. Ne prirodou apod. ale lidi! Jsou tam fakt hrozny. Agresivni, nepratelsti, snazi se vas vyzdimat o posledni korunu. Citila jsem se tam kvuli tomu hrozne, tuto zemi kvuli jejim obyvatelum rozhodne NEdoporucuji.

• Anonym (4)
KáčaB 03.08.2009 09:45
RE: RE: RE: RE:rededi  

to mrža: letenka za 12tisíc,takže pohoda a tam už to nebude žadná finanční ždímačka..ok,budu jedině ráda když dáme do kupy Jama znova..hele na to pivo musime zajit,at mi ukazete uz konecne fotky a tak..jsme teda pekny looseri;)...tak kdyžtak napiš kdy máte čas a nějak to spácháme...

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu